GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fat 15936293
nr 1593 6293
Fat
Musselmalet, Royal Copenhagen, förgylld kant. Diameter: 25 cm
Kondition: kantförgyllningen med slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:33:00
28/1 10:18:56
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)